Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów w Gminie Michałowice

15.04.2019

Rusza dodatkowa rekrutacja do AKADEMII KREATYWNOŚCI INFORMATYCZNEJ  realizowanej w ramach projektu „Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów w Gminie Michałowice”.

Dokumenty dostępne w sekretariacie szkoły.

18.09.2017

Rekrutacja do projektu nr RPMP 10.01.03-12-0371/16 „Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów w Gminie Michałowice”

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Więcławicach Starych informuje, że od 18 września 2017 roku rozpoczyna się rekrutacja uczniów klasy VII do udziału w projekcie „Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów w Gminie Michałowice”.

Projekt zakłada realizacje następujących zadań :

1. Akademia Kompetencji i Umiejętności (kształtowanie i rozwijanie kompetencji kluczowych)
  2. Akademia Kreatywności Informatycznej
  3. Akademia Eksperymentu
  4. Akademia Rozwijania Kompetencji (wyjazdy edukacyjne)
  5. Szkolenia dla Nauczycieli
  6. Akademia Stypendialna

Szczegółowych informacji udzielają : wychowawca klasy, pedagog szkolny, dyrektor szkoły.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.